Powered by Smartsupp
BURKOLAT SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ Székesfehérvár

Légy a csapatunk tagja

Székesfehérvári telephelyre új kollégát keresünk BURKOLAT - SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba..
Munkavégzés helye:
8000 Székesfehérvár, Móri út 102.
Miért jó nálunk dolgozni?
  • Magyar tulajdonú családi cég vagyunk, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk közel 40 éve.
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozunk.
  • Van lehetőség szakmai fejlődésre, amihez támogatást kapunk.
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni.
  • Fontos számunkra a felelősségvállalás, a bizalom és a példamutatás.
Amit kínálunk neked:
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • önálló munkakör,
  • kiszámítható munkaidő,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • cafeteria,
  • munkába járás támogatás (86% vármegye bérlet vagy autó 30 Ft/km üzemanyag hozzájárulás),
  • ajánlási bónusz új kolléga ajánlásáért,
  • támogató, emberközpontú vezetőség,
  • vállalati kultúránk része, hogy hibázni szabad, csak tanuljunk belőle,
  • céges rendezvények (csapatépítő programok, családi nap, céges vacsora.)

Amit kérünk tőled:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • burkolat és szaniter területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • magabiztos számítógép kezelés,
  • önálló munkavégzés,
  • tanulékonyság, határozottság, döntésképesség.

ELŐNYT JELENT:

  • Látványtervező program ismerete (pl. ViSoft).
Feladatok, amik rád várnak:
  • Az általunk forgalmazott burkolat és szaniter termékek értékesítése, vevők színvonalas kiszolgálása,
  • az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése,
  • ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése,
  • szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé (szóban, telefonon, írásban),
  • a meglévő vevőkör ápolása, vevőkkel kapcsolattartás.

Töltsd ki a jelentkezési űrlapot

Küldd el a jelentkezésed három egyszerű lépésben:

1. lépés

Miután kitöltöd az űrlapot, és rákattintasz alul a jelentkezés gombra, egy visszaigazoló oldal fogja jelezni, ha a rendszerünk rögzítette a jelentkezésedet. Az internetkapcsolat sebességétől függően ez akár fél percig is eltarthat, kattintás után légy türelemmel.

2. lépés

Mi átnézzük a beérkező pályázatokat, és eldöntjük, kiket szeretnénk behívni személyes interjúra. Erről telefonon fogunk értesíteni. Néhány pozíciónál telefoninterjút és referenciainterjút is készítünk a személyes elbeszélgetés előtt.

3. lépés

Ha a pályázatod alapján nem tudunk sort keríteni a személyes találkozóra, akkor e-mailben fogjuk ezt jelezni.Sikeres elbírálás esetén egy kb. fél órás személyes beszélgetés következik, ahol te is felteheted a kérdéseidet, és persze mi is szeretnénk megismerni téged.

4. lépés

Ha a beszélgetésen úgy ítéljük meg, hogy egymást kerestük, akkor akár már másnaptól munkába is állhatsz. Amennyiben most is dolgozol valahol, és köt az előző munkahelyeden a felmondási idő, ezt természetesen figyelembe fogjuk venni.
Ha további információra lenne szükséged nyitott pozícióinkkal kapcsolatban, munkaidőben készséggel állunk rendelkezésedre:
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Építs nálunk karriert